Porovnanie cien PZP

porovnanie cien PZPDlhé roky ste poistne verný len jeden poisťovni? Máte pocit, že jej ponuka už možno nie je tá najvýhodnejšia? Najlepšie bude, ak sa o tom sami presvedčíte. Chodiť od poisťovni k poisťovni a osobne si zisťovať ich jednotlivé možnosti by bolo určite zbytočne zdĺhavé. Dnešná doba a špeciálne internet uľahčuje skoro každú a jednu činnosť. Vďaka nemu si môžete spraviť porovnanie cien za povinné zmluvné poistenie, ktoré je okrem iného úplne bezplatné. Na výpočet ponúk budete potrebovať len parametre poisťovaného vozidla a 10-15 minút na vypísanie formulára. Výsledky sa vám zobrazia behom niekoľkých sekúnd po jeho odoslaní. Dobré je aj to, že online porovnanie cien PZP je úplne nezáväzné, ak to spravíte cez domovskú stránku spoločnosti, kde sú všetky poisťovne. Nikto od vás neočakáva, že si o niektorú ponuku okamžite požiadate. Ak ste si ale našli výhodnejšiu ponuku, než je tá, ktorú máte, nižšie vám povieme, ako v takom prípade postupovať.

Pozor na koniec doby poistnej zmluvy

Hneď v úvode by sme chceli podotknúť dôležitosť tohto typu zabezpečenia. Iste viete, že PZP zabezpečuje vašu zodpovednosť za spôsobenú škodu a vďaka porovnaniu cien ho môžete získať čo najvýhodnejšie a najrýchlejšie. Kryje až miliónové škody a bez jeho prítomnosti vo vozidle by ste si mohli zaplatiť aj niekoľko tisíc eur. A to aj bez toho, aby ste spôsobili škodovú udalosť. Platnosť a prítomnosť PZP v dopravnom prostriedku udáva biela a zelená karta. Pričom biela karta je dôležitá u nás, zelená zas v zahraničí. Ak nechcete byť nepríjemne prekvapený, platnosť týchto kariet si pravidelne kontrolujte. Poistné buď zaplaťte vo vašej aktuálnej poisťovni alebo ak túžite po zmene, musíte tak učiniť najneskôr 6 týždňov pred ukončením poistnej zmluvy. Vaše možnosti vám čo najrýchlejšie a najlepšie ponúkne bezplatná online kalkulačka s názvom Insuro na porovnanie cien PZP.

Máte nevýhodnú zmluvu a chcete zmeniť poisťovateľa? Spravte si PZP porovnanie cien

Ani to nie je problém. V dobe, keď majú vysoké platy len tí, ktorí ich vôbec nepotrebujú, sa snaží obyčajný Slovák nájsť to najlacnejšie riešenie. V hľadaní mu najviac a najrýchlejšie pomôže bez pochyby porovnanie cien PZP, v ktorom môže priamo aj o niektorú ponuku požiadať. Overte si do niekoľkých minút, či je ponuka vašej aktuálnej poisťovni skutočne tá najvýhodnejšia a najlepšia. Nenechajte sa ťahať za nos a neplaťte zbytočne veľa za niečo, za čo vôbec nemusíte. Online kalkulačka vám dosvedčí, že rozdiely v poistnom za ten istý dopravný prostriedok môžu činiť aj niekoľko stoviek eur. Pozreli ste si cenník PZP podľa KW a prišli ste na to, že vaša ponuka je pre vás nevýhodná? Vypovedajte.

Podať výpoveď zmluvného poistenia vôbec nemusí byť také komplikované ako sa to javí. Vďaka stránke, na ktorej nájdete aj to najlepšie, najrýchlejšie a najkomplexnejšie porovnanie cien, si môžete bezplatne stiahnuť aj formulár na vypovedanie poistnej zmluvy. Podstatné ale bude zmeniť číslo poistnej zmluvy a vaše osobné údaje. Následne si ju len vytlačíte a buď do vašej aktuálnej poisťovni odnesiete osobne alebo odošlete. Ak je teda dôvodom na výpoveď to, že ste vďaka porovnaniu cien našli výhodnejšie povinné zmluvné poistenie, k žiadosti pripojte aj doklad o zaplatení novej poistnej zmluvy. Väčšinou je každá žiadosť schválená a zvyšné neprečerpané poistné vám zvyknú vrátiť.

Hlavné výhody rýchleho porovnania cien PZP

Malý model autaMožno sú niektorí z vás voči tomuto spôsobu nedôverčiví, a tak vám ponúkneme niekoľko dôvodov, ktoré vás o užitočnosti tohto porovnávača presvedčia.

 1. Ste doma = šetríte čas

Porovnanie cien PZP online je to najpohodlnejšie a najrýchlejšie možné riešenie, ktoré si  zvoliť, ak chcete ušetriť váš čas. Už žiadne návštevy niekoľkých poisťovní, ktoré by vás pripravili aj o niekoľko hodín, ak nie dní času. Online kalkulačka na porovnanie cien PZP funguje nonstop. S výnimkou zriedkavej niekoľkominútovej údržby a kontroly jej funkčnosti. Nezáleží na tom, koľko je hodín, či aký je deň. Nemusíte sa prispôsobovať otváracej dobe. Stačí vám obetovať len 10-15 minút a vaše ponuky sa vám skoro okamžite zobrazia.

 1. Najrýchlejšie získanie poistnej zmluvy

Okrem toho, že je samotné online porovnanie cien PZP najrýchlejšie je rýchle aj samotné získanie zmluvy. Nemusíte sa báť, že to, čo sa vám zobrazí je vlastne koniec procesu a teraz už musíte o ponuku požiadať danú poisťovňu. Nie je to tak. Priamo vo výsledkoch kalkulačky môžete o hocktorú ponuku požiadať. Vypíšete niekoľko údajov o vás a do pár minút vám na mail bude doručený návrh a podmienky poistnej zmluvy, údaje na zaplatenie faktúry a dôležitá dočasná biela karta.

 1. Najlepšia cena PZP

Porovnanie cien PZP vám garantuje nielen vysoký rýchlosť, ale aj tú najlepšiu cenu na trhu. Už v počiatočnom formulári máte možnosť zadať všetky možné zľavy, o ktorých by vás možno ani v pobočke neinformovali. Niektorí poisťovatelia dokonca poskytujú 10% zľavu už len preto, že si poistnú zmluvu uzatvoríte online a nie na pobočke. Preto je veľmi častým  javom, že rovnaká ponuka je na pobočke nevýhodnejšia a drahšia než keby ste si ju zistili a požiadali o ňu cez internet.

 1. Najväčšie porovnanie cien PZP od mnohých poisťovateľov

Prečo je táto kalkulačka najlepšia na trhu? Pretože vám zobrazí poistné ponuky nie od jedného alebo dvoch poisťovateľov, ale skoro od všetkých, čo je v súčasnosti tá najlepšia ponuka. Dôvodom toho, prečo je porovnanie cien PZP online na danej stránke to najrýchlejšie je to, že vám zobrazí ponuky od takých poisťovní, akými sú:

 • Allianz,
 • Axa,
 • Groupama,
 • Genertel,
 • Generali,
 • Kooperativa,
 • Komunálna poisťovňa,
 • Onlia,
 • UNIQA,
 • Union
 • či ČSOB.
 1. Je nezáväzné a bezplatné

Jednou z hlavných výhod je aj to, že porovnanie cien PZP je úplne zadarmo. Pri využití kalkulačky dokonca nemusíte ani o žiaden výsledok požiadať. Doprajte si dostatok času na rozhodnutie. Nikto vás nebude psychicky tlačiť k tomu, aby ste si už nejakú ponuku vybrali. Výpočet ponúk môžete robiť tak často, ako chcete.

 1. Povinné zmluvné poistenie funguje na skoro všetky dopravné prostriedky

Niektorí by si možno mysleli, že online porovnanie cien PZP funguje len na osobné autá. Nie je to však pravda, pretože kalkulačka vám umožňuje porovnávať poistné ponuky na rôzne typy vozidiel. Či je predmetom vášho záujmu:

 • motocykel,
 • poistka na prívesný vozík,
 • návesné vozidlo,
 • nákladné auto,
 • traktor či iný poľnohospodársky alebo pracovný stroj,
 • historické vozidlo,
 • autobus atď.

tá najlepšia ponuka na vás už v porovnaní cien PZP čaká.

Presvedčte sa o jeho výhodnosti a užitočnosti už teraz a nečakajte zbytočne na ďalšie poistné obdobie. Šetriť môžete začať už teraz!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *